DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Osobní alarmy

imageOsobní kapesní alarm

Malý pomocník pro vysokou bezpečnost.

Přívěsek na klíče s osobním alarmem.

Agresivní zvuk sirény přivolá pomoc nejen při napadení, ale i při úrazu v odlehlém místě.

Navíc dvě blikající LED diody pro zvýšení bezpečnostního účinku.

Vestavěná siréna 90dB.

Aktivuje se vytržením poutka.

Opakovaně použitelný.

 


 

imageAntilost alarm, hlídač a vyhledávač dětí nebo předmětů

Už se Vám někdy ztratilo dítě? Už jste si někdy prožili tu hrůzu, že ho samotné něco přejede nebo že už ho nikdy v životě neuvidíte? Proběhlo Vám přitom hlavou kolik dětí že se každý rok ztratí a zmizí beze stopy? Vzpoměli jste si na ty hrůzostrašné případy, kdy byli lidé unášeni pro ilegalní obchod s lidskými orgány nebo dětskou pornografií?

Naše miniaturní sada Vás pípáním upozorní, pokud se od Vás Vaše díte vzdálí více než je bezpečné (tato vzdálenost je nastavitelná). Postačí, pokud má dítě u sebe miniaturní krabičku velikosti větší mince. Může jí mít třeba v kapse, nosit jí na krku na sňůrce, může jí mít zašitu v oděvu a ani o ni nevědět nebo si ji může třeba připnout jako přívěšek na klíče....

Podobně jako dítě může být střeženo jakékoli zvíře (pes, kočka) nebo prakticky jakýkoli předmět (jízdní kolo, lyže, peněženka atp.)

A pokud se už stane to nejhorší a dítě se opravdu ztratí, pouze na přístroji přepnete funkci a stane se z něj vyhledávač dítěte v davu. Pokud se k dítěti priblížíte, tak Vás přístroj upozorní, že je dítě někde nablízku a Vy ho pouze zatím v davu nevidíte.

Tech. parametry:
Napájení: vysílač 1x 3V knoflíková baterie (v sadě)
přijímač: 1x AAA mikrotužková baterie ( v sadě )
Signalizace: zvuková a vibrační

 

 

aktualizováno: 22.06.2024 10:06:12